Home

Wie is online ?

We hebben 1 gast online

CB Login




Welkom bij TV Wimbledonck
Programma Najaar competitie 20 en 22 oktober a.s. PDF Afdrukken E-mail

Stand na 5 speelrondes:

Heren 35+ T1               -    6e pl.

Heren 35+ T2               -    1e pl. (de laatste 2 rondes spelen de 4 koplopers tegen elkaar)

Heren 17+ T1               -    2e pl.

GD 35+ T1                   -    1e pl. samen met Boshoven

GD 35+ T2                   -    4e pl.

GD 35+ T3                   -    1e pl samen met Kaetelberg waar ze 20/10 UIT spelen.

GD 17+ T1                   -    3e pl.

Meisjes t/m 14 jr          -    5e p. (nog 1 wedstrijd in te halen)

Meisjes t/m 17 jr          -    5e pl.

Mix t/m 17 jr                 -    4e pl.

                                                      

Datum:

Team:

Wedstrijd:

Tijd:

vr. 20-10

HD 17+ (2e kl., 2051), team 1

Wimbledonck 1 – TV Dierdonk 1

19:00 uur

HD 35+ (3e kl., 2331), team 2

Wimbledonck 2 – TV Leveroy 1

19:00 uur

GD 35+ (2e kl., 0960), team 2

Wimbledonck 2 – LTV Park E-9   1

19:00 uur

zon. 22-10

Groen

 

09:00 uur

Meisjes t/m 14 (2e kl., 5419)

Wimbledonck 1 – RTC  NIP 4

10:00 uur

Meisjes t/m 17 (3e kl., 7041)

Wimbledonck 1 – LTV Herkenbosch 1

GEW. 1 - 5

  

Datum:

Team:

Wedstrijd:

Tijd:

vr. 20-10

HD 17+ (2e kl., 2051), team 1

Wimbledonck 1 – TV Dierdonk 1

19:00 uur

HD 35+ (3e kl., 2331), team 2

Wimbledonck 2 – TV Leveroy 1

19:00 uur

GD 35+ (2e kl., 0960), team 2

Wimbledonck 2 – LTV Park E-9   1

19:00 uur

zon. 22-10

Groen

 

09:00 uur

Meisjes t/m 14 (2e kl., 5419)

Wimbledonck 1 – RTC  NIP 4

10:00 uur

Meisjes t/m 17 (3e kl., 7041)

Wimbledonck 1 – LTV Herkenbosch 1

GEW. 1 - 5

 
Uitslagen 4e + 5e speelronde Najaar Competitie PDF Afdrukken E-mail
UITSLAGEN 4e speelronde:
Heren 17+               - Grootveld 1                    3 – 1
Heren 35+ T2          - TC Echt 3                      4 – 0
TC Blerick 2            - Heren 35+ T1                2 – 2
’t Trambaantje 1      - GD 35+ T1                    1 – 3
Park E9 3                - GD 35+ T3                    1 – 3
GD 17+                    - Meulenslag 1                2 – 2
Meisjes 10 TM 14 jr - TC Munstergeleen 1     1 – 5
TC Boshoven 2        - Meisjes TM 17jr.           1 – 5
Mix 11 TM 17 jr.       - TC Orient 2                   2 – 3
UITSLAGEN 5e speelronde:
GLTV de Mast 2         - Heren 17+                  1 – 3
Heren 35+ T1             - LTC Meijel 1               4 – 0
RTC NIP 3                  - Heren 35+ T2             2 – 2
GD 355+ T1                - TV Packador 1           4 – 0
TC de Snelle Sprong  - GD 35+ T2                 3 – 1
GD 35+ T3                  - TC Op Dreef               2 - 2
GD 17+                       - TV Ysselsteyn 1         3 – 1
LTV Melick 1               - Meisjes 10 TM 14 jr.  3 – 3
Mix 11 TM 17 jr.          - TC Echt 1                   2 – 3
 
Programma Najaar competitie 6 TM 8 oktober a.s. PDF Afdrukken E-mail

Zie www.knltb / wedstrijddetails - voor de definitieve aanvangstijden!

SPEELRONDE 4

Datum:

Team:

Wedstrijd:

Tijd:

vr. 6-10

HD 17+ (2e kl., 2051), team 1

Wimbledonck 1 – TV Grootveld 2

19:00 uur

HD 35+ (3e kl., 2331), team 2

Wimbledonck 2 – TC Echt 3

19:00 uur

GD 35+ (2e kl., 0960), team 2

Wimbledonck 2 –TC ‘t Bronshout 1

19:00 uur

zat. 7-10

GD 17+ (3e kl., 0286), team 1

Wimbledonck 1 – De Meulenslag 1

13:00 uur

zon. 8-10

World tour oranje

09:00 uur

Groen

09:00 uur

Meisjes t/m 14 (2e kl., 5419)

Wimbledonck 1 – TC Munstergeleen 1

12:30 uur

Mix t/m 17 (3e kl., 5138)

Wimbledonck 1 – TC Oriënt 2

12:30 uur

 
ALLEMAAL VEEL PLEZIER EN SUCCES!

 
Uitslagen 3e speelronde Najaar Competitie PDF Afdrukken E-mail
Vrijdag
Heren dbl 35+ T1    -  Tonido 1                     - 1 – 3
Grensmeppers 4     -  Heren dbl 35 T2          - 1 – 3
TC Ruiver 1            -   Heren dbl 17+ T1       - 0 – 4
Mix dbl 35+ T1       -   TC Mierlo 1                 - 4 – 0
TC Rulec 3             -   Mix dbl 35+ T2           - 0 – 4
Mix dbl 35+ T3       -   TC Rulec 2                 - 2 – 2
Zaterdag
TC Helenaveen 2   -    Mix 17+                    - 2 – 2
Zondag
TC Ruiver 1            -   Mix 11 t/m 17 jr.         - 4 – 1
Meisjes 11 t/m 17 jr - TV Melick 1                 - 3 – 3
 
Programma Najaar competitie 22 TM 24 september a.s. PDF Afdrukken E-mail

SPEELRONDE 2 (check speeltijden via wedstrijd details KNLTB!)

Datum:

Team:

Wedstrijd:

Tijd:

vr. 22-9

HD 17+ (2e kl., 2051), team 1

Wimbledonck 1 – LTC Bevo 1

19:00 uur

HD 35+ (3e kl., 2331), team 2

Wimbledonck 2 – LTV Melick 1

19:00 uur

GD 35+ (2e kl., 0960), team 2

Wimbledonck 2 – LTV Herkenbosch 2

19:00 uur

zat. 23-9

GD 17+ (3e kl., 0286), team 1

Wimbledonck 1 – TV Shaile 1

13:00 uur

zon.24-9

World tour rood

09:30 uur

Groen

09:00 uur

Meisjes t/m 14 (2e kl., 5419)

Wimbledonck 1 – TC Born 1

12:30 uur

Mix t/m 17 (3e kl., 5138)

Wimbledonck 1 – TC Helios 1

12:30 uur

Allemaal veel plezier èn succes!

 
<< Start < Vorige 1 2 3 Volgende > Einde >>

Pagina 1 van 3
www.wimbledonck.nl, Powered by Joomla! Email hosting by SiteGround